Es juga el Mundial de futbol a Rússia. Un total de 64 partits i 32 seleccions que lluiten per jugar la final el proper 15 de juliol a Moscú. Consulta els grups, el calendari, els horaris i les televisions de tots els partits. A Espanya els partits es podran seguir a través de Telecinco, Cuatro o BeMad.

Grup A Grup B Grup C Grup D
Rússia  Portugal  França  Argentina 
Uruguai  Espanya  Perú  Croàcia 
Egipte  Iran  Dinamarca  Islàndia 
Aràbia Saudita  Marroc  Austràlia  Nigèria 
Grup E Grup F Grup G Grup H
Brasil  Alemanya  Bèlgica  Polònia 
Suïssa  Mèxic  Anglaterra  Colòmbia 
Costa Rica  Suècia  Tunísia  Senegal 
Sèrbia  Corea del Sud  Panamà  Japó 

 

Descarrega't el calendari i els horaris en PDF: Jornada 1, jornada 2 i jornada 3.

Fase de grups

Clica sobre els resultats per llegir les cròniques dels partits.

Dijous 14 de juny
Grup A Rússia   5-0   Aràbia Saudita Logotip TV Telecinco

 

Divendres 15 de juny
Grup A Egipte   14.00h   Uruguai Logotip TV Telecinco
Grup B Marroc   17.00h   Iran Logotip TV Cuatro
Grup B Portugal   20.00h   Espanya Logotip TV Telecinco

 

Dissabte 16 de juny
Grup C França   12.00h   Austràlia Logotip TV Telecinco
Grup D Argentina   15.00h   Islàndia Logotip TV Telecinco
Grup C Perú   18.00h   Dinamarca Logotip TV Cuatro
Grup D Croàcia   21.00h   Nigèria Logotip TV CuatroLogotip TV Telecinco

 

Diumenge 17 de juny
Grup E Costa Rica   14.00h   Sèrbia Logotip TV Cuatro
Grup F Alemanya   17.00h   Mèxic Logotip TV Telecinco
Grup E Brasil   20.00h   Suïssa Logotip TV Cuatro

 

Dilluns 18 de juny
Grup F Suècia   14.00h   Corea del Sud Logotip TV Telecinco
Grup G Bèlgica   17.00h   Panamà Logotip TV Cuatro
Grup G Tunísia   20.00h   Anglaterra Logotip TV Telecinco

 

Dimarts 19 de juny
Grup H Colòmbia   14.00h   Japó  
Grup H Polònia   17.00h   Senegal Logotip TV CuatroLogotip TV Telecinco
Grup A Rússia   20.00h   Egipte Logotip TV Cuatro

 

Dimecres 20 de juny
Grup B Portugal   14.00h   Marroc Logotip TV Telecinco
Grup A Uruguai   17.00h   Aràbia Saudita Logotip TV Cuatro
Grup B Iran   20.00h   Espanya Logotip TV Telecinco

 

Dijous 21 de juny
Grup C Dinamarca   14.00h   Austràlia Logotip TV Cuatro
Grup C França   17.00h   Perú Logotip TV Telecinco
Grup D Argentina   20.00h   Croàcia Logotip TV Telecinco

 

Divendres 22 de juny
Grup E Brasil   14.00h   Costa Rica Logotip TV Telecinco
Grup D Nigèria   17.00h   Islàndia Logotip TV Cuatro
Grup E Sèrbia   20.00h   Suïssa Logotip TV CuatroLogotip TV Telecinco

 

Dissabte 23 de juny
Grup G Bèlgica   14.00h   Tunísia Logotip TV Telecinco
Grup F Corea del Sud   17.00h   Mèxic Logotip TV Cuatro
Grup F Alemanya   20.00h   Suècia Logotip TV Telecinco

 

Diumenge 24 de juny
Grup G Anglaterra   14.00h   Panamà Logotip TV Telecinco
Grup H Japó   17.00h   Senegal Logotip TV Cuatro
Grup H Polònia   20.00h   Colòmbia Logotip TV Cuatro

 

Dilluns 25 de juny
Grup A Uruguai   16.00h   Rússia Logotip TV Cuatro
Grup A Aràbia Saudita   16.00h   Egipte Be Mad TV logo
Grup B Espanya   20.00h   Marroc Logotip TV Telecinco
Grup B Iran   20.00h   Portugal Be Mad TV logoLogotip TV Cuatro

 

Dimarts 26 de juny
Grup C Austràlia   16.00h   Perú Be Mad TV logo
Grup C Dinamarca   16.00h   França Logotip TV Cuatro
Grup D Nigèria   20.00h   Argentina Logotip TV CuatroLogotip TV Telecinco
Grup D Islàndia   20.00h   Croàcia Be Mad TV logo

 

Dimecres 27 de juny
Grup F Corea del Sud   16.00h   Alemanya Logotip TV Cuatro
Grup F Mèxic   16.00h   Suècia Be Mad TV logo
Grup E Sèrbia   20.00h   Brasil Logotip TV Telecinco
Grup E Suïssa   20.00h   Costa Rica Be Mad TV logo

 

Dijous 28 de juny
Grup H Japó   16.00h   Polònia Be Mad TV logo
Grup H Senegal   16.00h   Colòmbia  
Grup G Panamà   20.00h   Tunísia Be Mad TV logoLogotip TV Cuatro
Grup G Anglaterra   20.00h   Bèlgica Logotip TV Telecinco

 

Vuitens de final
Dissabte 30 de juny
Partit 50 1C   17.00h   2D  
Partit 49 1A   17.00h   2B  

 

Diumenge 1 de juliol
Partit 51 1B   17.00h   2A  
Partit 52 1D   17.00h   2C  

 

Dilluns 2 de juliol
Partit 53 1E   17.00h   2F  
Partit 54 1G   17.00h   2H  

 

Dimarts 3 de juliol
Partit 55 1F   17.00h   2E  
Partit 56 1H   17.00h   2G  

 

Quarts de final
Divendres 6 de juliol
Partit 57 G49   17.00h   G50  
Partit 58 G53   17.00h   G54  

 

Dissabte 7 de juliol
Partit 60 G55   17.00h   G56  
Partit 59 G51   17.00h   G52  

 

Semifinals
Dimarts 10 de juliol
Partit 61 G57   17.00h   G58  

 

Dimecres 11 de juliol
Partit 62 G59   17.00h   G60  

 

Tercer i quart lloc
Dissabte 14 de juliol
  P61   17.00h   P62  

 

Final
Diumenge 15 de juliol
    G61   17.00h   G62  

 

G=Guanyador / P=Perdedor